Wizzair

Daugėja skrydžių su Wizz Air

Daugėja skrydžių su Wizz Air

Vilniuje šiuo metu vykdanti Vengrijos pigių skrydžių bendrovę „Wizz Air“ nuo kitų metų planuoja plėstis Vilniaus oro uostę ir plėsti skrydžių pasiūlą. Šiuo metu pigių skrydžių bendrovė aštuoniomis kryptimis iš Vilniaus žada padidinti iki vienuolikos skrydžių per savaitę į Lutono ir nuo dviejų iki trijų skrydžių į Eendhoveno oro uostus. Nuo kitų metų gegužės mėnesio pigių skrydžių bendrovę planuoja skraidyti į keturias naujas kryptis: Liverpulį, Paryžių, Oslą ir Bergeną. Aviakompanija pareiškė, kad plečią skrydžių bazę Vilniaus oro uoste ir planuoja turėti Vilniuje vieną papildomą lėktuvą. Panašu, kad „Wizz Air“ siekia ilgam įsitvirtinti Vilniaus oro uoste. Pati bendrovė neslepia noro tapti vietine oro bendrovė, kuri skraidytų už prieinamas kainas. Šiuo metu pigių skrydžių bendrovė skraidina į Donkasterį, Dortmundą, Barseloną, Eindhoveną, Korką, Londoną, Milaną ir Romą. Skrydžių bilietų kainos, kartu su visais mokesčiais viena kryptimi „Wizz Air“ prasideda nuo 90 litų.

Pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ planuoja plėtra Rygoje

Wizzz Air planuoja plėtra Rygos oro uoste

Wizzz Air planuoja plėtra Rygos oro uoste

Wizzz Air planuoja plėtra Rygos oro uoste

Aviakompanija „Wizz Air“ domisi galimybėmis investuoti Rygos oro uoste. Pigių skrydžių aviakompanija nori įkurti Rygoje savo skrydžių bazę. Aviakompanija nori labai įkurti savo bazę, vien dėl to kad „Ryanair“ skrydžių bendrovei sunkiai ėjosi derybos dėl šio oro uosto, o „Wizz Air‘ nori gerai įsitvirtinti šiame oro uoste ir užimti didesnę rinkos dalį. Pamatysime ateityje ar Vengrų pigių skrydžių bendrovę įsikurs Rygos oro uoste.

Skrydžiai į Dortmundą su Wizzair

Skrydžiai į Dortmundą su Wizzair

Šią savaitę pigių skrydžių bendrovė informavo, kad pradės skrydžius į Dortmundą  iš Vilniaus oro uosto. Skrydžiai į Dortmundą prasidės nuo šių metų liepos pabaigos t.y. nuo liepos 26d. Skrydžiai į Dortmundą iš Vilniaus oro uosto planuojami vykdyti antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.
Aviakompanija, taip pat informavo, kad atsisako Stokholmo skrydžių krypties iš Vilniaus oro uosto. Priežastis yra viena – mažai keleivių, todėl neapsimoka skraidyti šia kryptimi. Kaip ir buvome ankščiau rašę Jums, kad ši kryptis nėra populiari ir dažniausiai aviakompanijos skrydžius į Stokholmą dažniausiai greitai nutraukia. Bent jau gerai, kad skraido kitos aviakompanijos iš Vilniaus į Stokholmą: „Estonian Air“ ir vėl pradedanti skrydžius į Stokholmą aviakompanija „Skyways“.

 

Pigūs Wizzair skrydžiai brangsta!

Skrydžiai Wizzair brangsta

skrydžiai Wizzair brangsta

skrydžiai Wizzair brangsta

Tikriausiai dažnas besiruošiantis kelionėmis su Wizzair aviakompanija pastebėjo, kad nebėra tokių pigių skrydžių kaip buvo anksčiau. Matomai, kad šios aviakompanijos lėktuvai yra jau užkrauti t.y. mažai laisvų vietų, todėl kainos ir brangsta. Įėjimo į rinką strategija buvo, kuo mažesnėmis kainomis įeiti ir garsiai į Vilniaus oro uostą. Šiuo metu paklausa didėja ir daugiau žmonių rūpinasi kur praleisti atostogas, todėl skrydžių bendrovė tuo ir naudojasi. Prieš kelias dienas aviakompanija padidino atsiskaitymo už lėktuvo bilietus mokestį. Dėmesio mokantiems už aviabilietus kreditine kortele, šiuo metu yra taikomas 18 litų mokestis vienam skrydžio keleiviui už vieną skrydį, o už abi puses gaunasi 36 litai. Apsimoka vesti baniniu pavedimu, jis kainuoja 9 litai, į abi puses gaunasi 18 litų. Visada siūlome pasižiūrėti ir lyginti skrydžių kainas ir su įprastosiomis aviakompanijomis, nes kartais jų bilietai gali būti pigesni.

Skrydžiai iš Vilniaus pinga!

Skrydžiai pigiau!

Skrydžiai iš Vilniaus pigiau

Skrydžiai iš Vilniaus pigiau

Į Vilniaus oro uostą atėjus pigių skrydžių bendrovėms: “Wizz Air” ir “Ryanair”, pradėjo pigti skrydžių kainos iš Vilniaus. Aviakompanijos – senbuvės, kaip „Airbaltic“ jau atšaukinėja suplanuotus skrydžius tomis kryptimis, kur skraido pigių skrydžių aviakompanijos, o esančiomis kryptimis leidžia dar kainas, nes konkurencija tarp aviakompanijų labai aštrėja. Pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ jau netruko pranešti per žiniasklaidos priemonės, kad stengsis pasiekti lyderės pozicijas ir aplenkti šiuo metu esančią aviakompaniją „Airbaltic“. Nuo to džiaugiasi keleiviai, kad turi didesnį skrydžių pasirinkimą ir svarbiausią, kad skrydžiai yra pigesni. Atėjus pigių skrydžių bendrovės į Vilnių yra ir keletą minusų, kad gali apmažėti įprastų aviakompanijų su kuriomis gali yra jungtiniai skrydžiai iš Vilniaus į tolimas šalis. Bet kuriuo atveju konkurencija yra sveikėtina. Tikėkimės skrydžių pasiūla didės ir kainos mažės.

Wizzz Air Skrydžiai iš Vilniaus oro uosto

Wizzz Air Skrydžiai iš Vilniaus oro uosto

Avialinijos „Wizz air“, kurios pradės skraidyti jau labai greitai iš Vilniaus paskelbė, kad jau pardavė apie 40.000 bilietų skrydžiams iš Vilniaus oro uosto. Aviakompanija teigia, kad lėktuvų užkrovimas yra 80% – tai vienas geriausių lėktuvų užkrovimų skrydžiams iš Vilniaus. Skrydžių bendrovė pardavė daugiau, nei planavo. Ši bendrovė bus konkurentas „Ryanair“ skrydžias iš Vilniaus ir įprastoms aviakompanijoms. Įprastos aviakompanijos tokiomis mažomis kainomis negali pasiūlyti tokių pigių skrydžių, kaip „Wizzair“ ir „Ryanair“ avialinijos.

Jau dabar “Wizzair” aviabilietai pigiau

Jau dabar “Wizzair” aviabilietai pigiau

Pigūs skrydžiai

Pigūs skrydžiai

Su džiaugsmu informuojame, kad dar yra pigių aviabilietų bilietų pirkti su aviakompanija “Wizzair”. Planuokites savo atostogas jau darbar, nes kainos dabar pačios geriausios. Pasinaudokite aviabilietų išpardavimo akcijomis jau dabar.

Vienas pigiausių maršrutų iš Vilniaus yra – Stokcholmas aviabilietai maždaug nuo 99 Litų. Nėra tikslu kiek šis maršrutas egzistuos, nes kaip rodo praktika vėliau aviakompanijas šį maršrutą panaikina, nes nėra tokios paklausos, bet tai parodys artima ateitis:).

Pati populiariausia kryptis Londonas – tai viena iš brangesnių. Aviabilietų kainos šia kryptimi yra nuo 370 Lt. Jeigu ieškosite skrydžių prieš kelis mėnesius, tada galite rasti ir pigiau.

Viena iš patraukliausiu poilsio krypčių yra Barselona. Aviabilietai į Barseloną yra apie 450 litai. Kaip bebūtų šia kryptimi pigiau nuskristi vargu ar išeis. Tai tikrai geras skrydžio maršrutas norintiems pakeliauti po Ispanija. Barselona vienas gražiausių Ispanijos miestų.

Į Romą aviabilietai yra maždaug apie 300 litus. Skrydžius į Roma pigiau iš Vilniaus turbūt nerasite, tai tikrai labai gera kaina. Romoje kas nebuvote tikrai verta nuvykti, nes tai labai gražus miestas.

 

Vasaros skrydžių sezonas jau atidarytas!

Skrydžių vasaros sezonas

Skrydžiai iš Vilniaus oro uosto

Skrydžiai iš Vilniaus oro uosto

Jau prasidėjo naujas skrydžių sezonas, kuris gyvens pagal vasaros skrydžių tvarkaraštį. Sekmadienį Tarptautiniame Vilniaus oro uoste nuo sekmadienio pradėjo galioti naujas skrydžių tvarkaraštis. Skrydžių pasiūla šią vasarą iš Vilniaus yra dar daugiau. Iš Vilniaus pradeda skraidyti pigių skrydžių oro bendrovės, tokios kaip “Wizz Air” ir “Ryanair”.

Pirmuosius balandžio mėnesio skrydžius pradės pigių skrydžių bendrovė “Wizz Air”, kuri skraidys į Londoną, Korką, Donkasterį, Eindhoveną, Milaną, Romą, Barseloną ir Stokholmą.

Vėliau nuo gegužės mėnesio pigių lėktuvų bilietų aviakompanija „Ryanair“ pradeda skrydžius į Brėmeną, Dubliną, Žironą, Londoną, Milaną ir Romą.

Nuo gegužės mėnesio bus galima pasiekti Berlyną su „Estonian Air“.

Kaip ir seniau išlieka įprastos aviakompanijos, tokios kaip “Lufthansa”, “Austrian” ir “Brussels Airlines”. „Airbaltic“ lieka didžiausia aviakompanija atliekanti skrydžius iš Vilniaus.

Iš Vilniaus oro uosto vasara bus galima pasiekti 25 skrydžių!