SAS lektuvu bilietai

SAS skrydžiai Graikijoje bus pigesni

SAS skrydžiai Graikijoje bus pigesni

Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS pasirašė bendro kodo partnerystės sutartį su Graikijos regioninę aviakompanija „Aegean Airlines“. Šis susitarimas manoma leis SAS keleiviams patogiai keliauti po visą Graikiją, bus lengviau pasiekti visus didesnius ir mažus miestus. Daug mūsų tautiečių keliauja ir mėgsta atostogauti Graikijoje, todėl šis bendradarbiavimas palengvins ir mums susisiekimą. Skandinavijos oro bendrovė SAS skraido kelis kartus iš Vilniaus į Kopenhagą, o iš ten galima bus pasiekti Atėnus ar Heraklioną, Kretą. Kaina gaunasi tikrai nebrangi pvz iš Vilniaus į Atėnus ar Heraklioną, maždaug su visais mokesčiais gausis 730 litai. Be to praėjusiais metais oro bendrovė „Aegean Airlines“ tapo „Star Alliance“ nare, visų jos skrydžiu metu SAS keleiviai galės kaupti „SAS EuroBonus“ taškus, tai dar duoda privalumų.

SAS avialinijos pripažintos punktualiausiomis Europoje

SAS avialinijos pripažintos punktualiausiomis Europoje

Skandinavijos avialinijos SAS 2009 m. buvo pripažintos punktualiausiomis avialinijomis, kurios 89,11 % visų savo skrydžių įvykdė laiku. Praėjusiais metais SAS taip pat užėmė trečiąją vietą tarp punktualiausių didžiųjų aviakompanijų pasaulyje, nusileisdama tik „Japan Airlines“ ir „All Nippon Airways“ (ANA).

„Didžiuojamės, kad SAS avialinijos pripažintos punktualiausiomis Europoje bei pateko į pasaulio punktualiausiųjų trejetuką. SAS stengiasi užtikrinti, kad keleiviai pasiektų kelionės tikslą laiku, ypač atsižvelgiant į kartais atšiaurias oro sąlygas, su kuriomis tenka susidurti žiemos metu. Ši pozicija atspindi mūsų pažadus taupyti klientų keliavimo laiką“, – teigia SAS atstovė Lietuvoje Rūta Jucienė.

Visos SAS grupei priklausančios avialinijos, tokios kaip Suomijos „Blue1“ ir Norvegijos avialinijos „Widerøe“, yra tarp pasaulio punktualiausiųjų. „Blue1“ 2009 m. punktualumas buvo 86,4%, tuo tarpu „Widerøe“ buvo punktualiausios Europos avialinijos lapkritį ir gruodį. Kitų aviakompanijų punktualumo rodikliai gruodžio mėnesį buvo žemesni: „British Airways“ – 67.31%, „Norwegian“ – 61.11%, „Easyjet“ – 54.18% ir „Finnair“ – 48.01%.

SAS remiasi naujausiais statistiniais duomenimis, paskelbtais interneto tinklapyje „Flightstats” (www.flightstats.com), kuris stebi daugiau nei 150 000 skrydžių per dieną.

Punktualiausios didžiosios avialinijos pasaulyje:
1. „Japan Airlines” – 90.95%
2. ANA – 90.37%
3. SAS – 89.11%
4. „Korean Airlines” – 88.61%
5. „Horizon Airlines” – 85.88%

Punktualiausios didžiosios avialinijos Europoje:
1. SAS – 89.11%
2. KLM – 88.5%
3. „Lufthansa” – 83.21%
4. „Air France” – 80.52%
5. „British Airways” – 78.79%
6. „Easyjet” – 73.48%
7. „Iberia” – 67.96%

Apie SAS grupę:
Suformuota 1927 metais, „Scandinavian Airlines System“ (SAS) yra viena seniausių ir didžiausių Europos civilinės aviacijos bendrovių. Kontrolinį SAS akcijų paketą – 51 proc. akcijų – valdo Švedijos (21,4 proc.), Danijos (14,3 proc.) ir Norvegijos (14,3 proc.) vyriausybės.

SAS įmonių grupė yra viena iš tarptautinio aviacijos bendrovių susivienijimo „Star Alliance“ steigėjų. 1997 metais įkurtas aljansas šiuo metu jungia 21 įvairių šalių aviacijos įmonę, tarp kurių tokie aviacijos rinkos gigantai kaip Jungtinių Amerikos Valstijų „United Airlines“, Japonijos „All Nippon Airways“ ir Vokietijos „Lufthansa“.

SAS – pirmoji užsienio aviakompanija, 1992 metais pradėjusi reguliarius skrydžius į Vilnių. Šiuo metu SAS vykdo reisus tarp Danijos sostinės Kopenhagos ir Vilniaus 14 kartų per savaitę, o tarp Kopenhagos ir Palangos – 19 kartų per savaitę.